Kiderült hogy a két külföldi Debrecenből szökött meg és csak a befogadó állomás területére érvényes igazolással rendelkeztek. Az esti órákban a hegyeshalmi vasútállomáson a RailJet nemzetközi szerelvényről egy érvényes úti okmányok nélkül utazó marokkói férfit, míg a Kálmán Imre gyorsvonatról egy líbiai állampolgárt szállítottak le a határrendészek. A líbiai férfi ellen Magyarország által kiadott beutazási és tartózkodási tilalom volt érvényben. Öt tunéziai állampolgárral szemben pedig a győri járőrök intézkedtek a MÁV pályaudvaron. A külföldi férfiaknál humanitárius tartózkodási engedély volt. A külföldiekkel szemben szabálysértési eljárás indult.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






