Klasszikus, népszerű bemutatókkal készül a következő évadra a Győri Nemzeti színház. Ráadásul egy régi adósságot is pótol a teátrum, hiszen 35 évvel az ősbemutató után itt is színpadra állítják az István, a királyt. Ennek megfelelő lett a mottó is: Örökzöld évad.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






