A hangversenyt eredetileg Takács-Nagy Gábor vezényelte volna, ám sajnálatos betegsége miatt nem tudta vállalni a fellépést. Helyette a zenekar vezetősége Kocsis Zoltán kérte fel, aki azonnal igent mondott a győriek felkérésére. A koncerten közreműködik Berkes Kálmán Liszt-díjas klarinétművész, a Győri Filharmonikus Zenekar művészeti vezetője.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






