Dr. Szekeres Tamás rektor a Széchenyi Étteremben ebéddel összekötött találkozón felelevenítette az elmúlt évtizedek, évek történéseit, a fejlődés állomásait, és köszönetet mondott az értékteremtő, tevékeny évekért. A rektor elmondta: az egyetem helyzete pénzügyileg és az oktatási, tudományos tevékenységében is stabil. Az intézménynek hatékony, és takarékos gazdálkodása miatt nincs adóssága. A találkozó részeként az egyetem nyugdíjasai megnézték az egykori munkahelyüket az Audi szemszögéből bemutató, a cég támogatásával és menedzselésében készült „A jövő Győrben épül” című, néhány perces filmet is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...






