A rendezvénnyel kapcsolatban az alelnök elmondta, hogy a megyei önkormányzat idegenfogalmi és turisztikai feladatainak illetékes vezetőjeként kiemelt fontosságúnak tartja a Fertő-tó körül futó kerékpárutak fejlesztését, hiszen a jól kiépített kerékpárút turisztikai szempontból vonzóvá teszi a térséget, ezáltal megnő a térség látogatottsága és nőnek az idegenforgalmi bevételek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






