A testület módosította a hulladékrendeletet is, így 50 ezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható az, aki a szelektív hulladékgyűjtőket nem a feliratozásnak megfelelően használja. A közgyűlés döntött arról is, hogy ezentúl az áruszállítók is kaphatnak mágneskártyát, amivel behajthatnak a belváros kiemelt területére, de ehhez megfelelő igazolás szükséges. Továbbá zárt ülésen megszavazták, hogy a következő öt évben is Bombicz Barbara legyen a Győri Balettiskola igazgatója, míg Németh Zsolt a Bercsényi Szakközépiskolát irányítja majd. A gyűlésen megszavazták azt is, hogy Győr megpályázza a 2017-es Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Színek, spiritualitás és családi programok várják a látogatókat a 31. Krisna-völgyi...
Július 17. és 19. között immár 31. alkalommal rendezik meg a Krisna-völgyi Búcsút Somogyvámoson. A háromnapos esemény évről évre több ezer látogatót vonz, akik...






