Szakmai zsűri díjazza a sérültséggel élők újrahasznosított anyagokból készült alkotásait. A kiállítás két héten keresztül lesz megtekinthető a Kormányhivatal aulájában. A Közgyűlés során, ünnepélyes keretek között átadják a Győr-Moson-Sopron Megye Értelmi Sérültjeiért Díjakat. Az elismerést Dr. Szakács Imre, a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés elnöke, Simon Róbert Balázs alpolgármester; Dr. Gönczöl László, nyugalmazott tanszékvezető, főiskolai tanár; Király Zoltán, a Dana Hungary Kft. vezérigazgatója, és Borsfai László, a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Intézmény igazgatója veheti át.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






