Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A győri önkormányzat a Környezet és Energia Operatív Program keretein belül pályázatot nyújtott be „Közlekedj tudatosan! – Fenntartható közlekedést ösztönző szemléletformáló kampány Győrben” címmel. A fenntartható közlekedési fizika roadshow 25 győri általános és középiskolába jut el a 2011/2012 tanév őszi félévében. Célja, hogy a gyerekek és a fiatalok érdeklődését felkeltse a téma iránt és tudatos döntések meghozatalára sarkallja őket a közlekedésben. Ötleteket, megoldási javaslatokat kínál a különböző közlekedési módok és eszközök optimális kihasználására, átalakítási lehetőségeire, bemutatva a korszerű alternatív közlekedési eszközök és meghajtások természettudományi-technikai alapjait, környezetvédelmi vonatkozásait is.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






