Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Vasárnap éjfélig lehetett interneten kitölteni a népszámlálási kérdőíveket. A KSH összesítése szerint a háztartások 18,6 százaléka élt ezzel a lehetőséggel. Ezután már csak a papíralapú kérdőíven lehet válaszolni a kérdésekre október 31-ig. Arról, hogy megyénkben milyen eredménnyel zárult az internetes adatszolgáltatás, és mik a tapasztalatok a népszámlálás félidejénél, Nyitrai Józsefet, a KSH győri igazgatóságának vezetőjeét kérdeztük:
NEKED AJÁNLJUK
400-ik tanévére készül szeptemberben a győri bencés közösség
Magyarország egyik legkülönlegesebb barokk épületegyüttesében, ahol a több mint 400 éves győri bencés gimnázium története, a közösségi emlékezet és a gyűjtés szenvedélye találkozik, egyedülálló...






