A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság és a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ünnepi állománygyűlést tartott Győrben. A Richter teremben tartott közös ünnepségen az egész évben jól teljesítő kollégákat díjazták. A színpadra szólítottak között nem csak az egyenruhásokat, hanem sok háttérben dolgozó munkatársat is jutalmaztak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






