Több, mint fél éve működik kutyabarát bevásárlóközpontként a Győr Pláza. Van olyan üzlet, ahol külön víz is várja a vásárló gazdit kísérő kutyusokat. Az üzemeltetési igazgató híradónknak pozitív tapasztalatokról számolt be, az állattartók kifejezetten örülnek a kezdeményezésnek, de a többi látogató is megbarátkozott már a bevásárlóközpontban sétálgató kutyákkal.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét. A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is...






