A győri Krúdy lett az ország legjobb szakközépiskolája. Ezt az eredményt az elmúlt öt év kompetenciamérései adják, ahol az utóbbi időben egyre magabiztosabban került az élmezőnybe a Krúdy. A diákok nagyon büszkék az első helyre, de sokan annyira elégedettek a képzéssel, hogy egyáltalán nem lepődtek meg az eredményen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






