Pénteken elhagyhatta Mosonmagyaróváron a kórházat Koszonits Jánosné, aki Budapesten a Bajcsy-Zsilinszky Kórházban fertőződött meg egy húsevő baktériummal. Ennek következtében bal lábát térd felett amputálni kellett. A Karolina Kórházban 78 napon keresztül küzdöttek azért, hogy szervezetéből kiirtsák a kórt. A rengeteg munkának, az odafigyelésnek és a kezeléseknek köszönhetően az idős nő csaknem gyógyultan hagyhatja el az intézmény.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






