Tizenegy gyorshajtót fülelt le a traffipax Győr-Moson-Sopron megyében a Speedmarathon első négy órájában. Csak Pázmándfalun hatan mentek gyorsabban a megengedettnél, ez még a rendőröket is meglepte. A berendezések országszerte mintegy 900 helyszínen állnak lesben péntek reggel hat óráig, addig tart ugyanis az az európai ellenőrző akció, amelyhez Magyarország is csatlakozott. Hogy a rendőrök hol állítsák fel a műszereket, arra korábban bárki tehetett javaslatot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






