Már a CMB Cargo UNI Győr kosárlabdázói sem pihennek. A két ünnep között is dolgoztak, a héten pedig már a komoly felkészülés zajlik. Január 9-én a zalaegerszegi gárdát fogadják az Egyetemi Csarnokban. Mindenki bízik abban, hogy a szünet előtti formát sikerül átmenteni a szezon további részére is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...





