Több mint 200 régi autó érkezett a hétvégén Győrbe és Mosonmagyaróvárra. Az oldtimerek az ausztriai Illmitzből indultak el csütörtökön, hogy több település érintésével térjenek vissza a kisvárosba. A történelmi rali résztvevői az Audi Hungariánál is megpihentek, hogy bárki megcsodálhassa a járműveket, amelyek között voltak csaknem 100 évesek is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






