A víz és az élet. Ez a témája a 46. Országos Honismereti Akadémiának, amelynek 1977 és 1997 után ismét Győr ad otthont. Áder János, köztársasági elnök az ötnapos rendezvény megnyitóján egyebek mellett arról beszélt, hogy ha nem változtatunk vízfogyasztási szokásainkon, akkor az gazdasági hanyatláshoz, háborúkhoz és növekvő migrációs nyomáshoz vezethet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a Zrínyi utat
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a forgalom elől a Zrínyi utat az Eszperantó út és Hunyadi utca között, valamint a Hunyadi utcát a helyközi buszpályaudvar...






