Számtalan motoros vesztette már életét közúti balesetben. Ma délután a Rendőrkapitányság udvarán 2007-ben felállított kopjafa előtt emlékeztek meg az elhunytakról. A megemlékezésen a Győr és környéke motorosok baráti köre is jelen volt, akiknek tagjai az interneten külön fórumot is nyitottak a megemlékezésnek ahova mindenki leírhatja kit veszített el. A könnyű sérüléses balesetek száma nőtt az utóbbi években de a halálos balesetek száma csökkent.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






