Kinyílt a világ Magyarország számára, ugyanis november 4-e óta az Európai Űrügynökség tagja lett az ország. Már most is sok helyen felbukkantak magyarok az űrkutatás terén, de a nemzetközi program célja, hogy tovább növekedjen a kutatásban részt vevő vállalkozások száma. Erről kaptak tájékoztatást a meghívott cégvezetők a Széchenyi Egyetemen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elkezdődött a 9. Győri Gyermekegyetem
A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek. Több mint 70-en jelentkeztek a péntekig tartó „szemeszterre”, a diákok interaktív előadásokon, laborlátogatásokon ismerkedhetnek meg...






