Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Megritkították a Malom ligetet Győrben. A sok tiltakozás ellenére több mint 20 fát kivágtak. A magyarázat szerint a parkot világosabbá kellett tenni, ezért volt szükség a ritkításra. A környéken lakók és a környezetvédők nem értenek egyet a hivatalos indokokkal.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






