Július 1-től újra kell fizetni a parkolásért Győrben is. Dr. Dézsi Csaba András, a város vezetője, a veszélyhelyzet megszűnésének győri vonatkozásairól tartott sajtótájékoztatón azt mondta, mindenki mehet a piacokra korlátlan számba és bármikor amikor a piac nyitva van. A 6 éven felülieknek a maszk használata kötelező az üzletekben és a közösségi közlekedési eszközökön. Az idegenforgalmi adó összege ebben az évben 0 Ft marad.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hét győrivel vág neki a magyar válogatott a 25. Junior világbajnokságnak
A világversenyt a kínai Jinzhong (Csincsung) városában rendezik június 24. és július 5. között. A játékoskeretben 4, míg a szakmai stábban 3 személy képviseli...





