Megyerikum lehet az ETO FC. A napokban Szeles Szabolcs alpolgármester és Granát Gábor az ETO FC marketing vezetője a zöld fehér futball klubot is felterjesztette a megyerikumok sorába. Döntésüket azzal magyarázzák, az ETO az elmúlt több mint egy évszázadban a város szerves részévé vált, sok értéket adott, és eredményeivel nem csak Győr, de az egész nemzet hírnevét öregbítette. A megyei értéktárnak már része a Győri Audi ETO KC, a Győri Balett, a Szent László Herma, és a Fröccs is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...





