A Győr -Moson -Sopron megyei Lébény önkormányzata az Országos Mentőszolgálattal együttműködésben Mentési Pontot létesített Lébényben. A város és a környékbeli települések lakói már régóta vártak arra, hogy legyen egy mentőautó, amely ha szükséges készen álljon a szolgálatra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






