Elmondták, hogy a debreceni befogadó állomás lakói és Bécsbe akartak eljutni. Pár órával korábban, rejtőzködő gyalogosokra figyeltek fel a járőrök, ugyancsak Hegyeshalomnál az 1. számú főúton. A két pakisztáni férfi a vasútvonal mentén gyalogolt tartott Ausztria felé, érvényes úti okmány nem volt náluk. A határrendészeknek elmondták, hogy egy kamion rakterében megbújva jutották át a határon és Nyugat-Európába akartak továbbutazni. A kilenc határsértővel szemben tiltott határátlépés kísérlete miatt indított szabálysértési eljárást a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






