Mikulás ünnepséget és diszkót tartott az Értelmi Sérültek és Segítők Győr-megyei Egyesülete. A rendezvényen a szervezet elnökének, Tóth Jánosné Évának átadták a Városháza Ezüst Emlékérmét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Indul a melegködös szúnyoggyérítés Győrben
A biológiai beavatkozásokat követően, illetve azokkal párhuzamosan a Győr-Szol Zrt. megbízásából megkezdődik a földi kémiai szúnyoggyérítés is Győrben. Az elmúlt időszakban a meleg időjárásnak köszönhetően...






