Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Dr. Szakács Imre visszavonul a politikától. A fideszes politikus a következő parlamenti választáson, 2014-ben már nem jelölteti magát országgyűlési képviselőnek, és a következő ciklustól a Győr-Moson-Sopron megyei közgyűlésben sem vállal szerepet. A politikus rádiónknak elmondta: úgy látja, a legfontosabb célkitűzéseit sikerült megvalósítania, és egy szervezeti rendszerben bizonyos időszakonként új szemlélet, új impulzusok kellenek:
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






