Ismét kiváló évet zárt a Graboplast Győr kajak-kenu szakosztálya. A győri versenyzők idén is megnyerték a 85 klub összesített hazai pontversenyét, a világbajnokságokon pedig összesen tizenhét aranyérmet nyertek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...





