Négy érmet nyertek a magyar versenyzők csütörtökön – EYOF

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Csütörtökön 20 versenyszámban osztottak érmeket Győrben az Európai Ifjúsági Olimpiai fesztiválon.

Ez az első nap, amikor a magyaroknak nem jutott aranyérem, két ezüsttel és két bronzzal kellett megelégedni a 4. napon. Az első ezüstérmet a cselgáncsozók között Tóth Benedek szerezte a -81 kilósok között. A -73 kilós súlycsoportban Nerpel Gergely harmadik lett, így bronzérmet szerzett. A negyedik nap sem múlt el úszó érem nélkül Vécsei Réka ezüstérmet szerzett a lányok 100 méteres mellúszó számában. A nap negyedik érmét Molnár Janka szerezte a 400 méteres síkfutás döntőjében harmadik helyen futott be. A rövid esőszünet miatt ma is csúszott a tenisz verseny, így a játékosok egész sötétedésig a pályán maradnak