Nem sikerült megvédenie magyar kupa elsőségét a Győri Audi ETO KC-nak. A zöld-fehérek a kecskeméti négyesdöntő első meccsén még könnyedén legyőzték a Debrecent, a Ferencváros ellen azonban hetesekkel alulmaradtak, ezzel pedig egy tizenkét szezon óta tartó sorozat szakadt meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






