Egy híresztelés szerint a Győri kórház szinte összes sebésze felmondott. A kórház azonban cáfolta a hírt és kiderült valóban nem történ meg a tömeges felmondás. Bértárgyalások azonban történtek a dolgozókkal, de ezeket a problémákat házon belül nem tudja az intézmény megoldani. Az Együtt Párt szerint nagyon könnyen meg lehetne oldani az egészségügy kérdését Győrben és az egész országban, csak a lopást és a korrupciót kellene felszámolni hozzá.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






