A férfi kézilabda magyar kupa negyeddöntőjében az idegenbeli 10 gólos vereség után az ETO-SZESE hazai pályán fogadta a Tatabánya együttesét. Rosta Miklós, a győriek vezetőedzője a meccs előtt azt mondta, hogy azt szeretné, ha csapata felszabadultan, egy jó mérkőzést tudna játszani.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






