A keddi debreceni mérkőzéssel véget ért az alapszakasz a női kézilabda bajnokságban a Győri Audi ETO KC számára. A zöld-fehérek mindössze egyszer szenvedtek vereséget a szezonban, a nyitófordulóban a Ferencváros otthonában maradtak alul, de az alapszakasz elsőséghez így sem férhetett kétség.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






