Győrben is nagy az érdeklődés az új típusú személyi igazolványok iránt. Január 4-e óta duplájára emelkedett az okmányt igénylők száma, a Kormányablakokat naponta csaknem ezren keresik fel ez ügyben. A Járásai Hivatal vezetője szerint a népszerűség oka az, hogy az új kártya sokkal több mindent tud elődjénél, ráadásul még csak pénzbe sem került.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Franciaország magabiztos győzelemmel jutott tovább a vb-n
A címvédő ezüstérmes franciák 4–1-re legyőzték Norvégiát a világbajnokság csoportkörének zárófordulójában. A sikerrel első helyen jutottak tovább, míg a norvégok másodikként léptek tovább a...






