Újabb norvég világbajnokkal erősített a Győri Audi ETO KC. A Bajnokok Ligája második körében lévő magyar együttes Tomori Zsuzsa sérülése miatt volt kénytelen leigazolni a Ida Alstadot, aki az idény végéig kölcsönjátékosként szerepel Győrben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






