Az árhullám levonulását követően a Győr-Szol ismét megnyitotta a kezelésében lévő Petőfi híd alatti parkolót. A szolgáltató munkatársai a szükséges takarítási munkákat elvégezték, így az autósok ismét korlátozás nélkül használhatják a területet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






