Sopronban fogták el azt a bűnbandát, amelynek a tagjai a gyanú szerint országszerte időseket fosztogattak. Idős emberekhez csengettek be, elterelték figyelmüket, majd megszerezték félretett pénzüket. Összesen mintegy 10 millió forintot zsákmányoltak több, mint egy év alatt.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






