Elutazott a labdarúgó válogatott Észtországba, ahol világbajnoki selejtező mérkőzést játszik. A keretnek négy győri tagja is van. Egerváry Sándor szövetségi kapitány bízik a győzelemben
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






