Már az ablakrácsot is lefeszítették, mikor járókelők megzavarták őket. A győri járőrök néhány utcával távolabb hamar elfogták a 15 és 20 éves helyi fiatalokat. A nyomozás során kiderült, hogy bűnlajstromuk igencsak hosszú. Jelenleg 57 rendbeli pincefeltörés írható számlájukra. Több lakás bejárati ajtajáról emeleték le a réz névtáblákat, és lépcsőházakból is loptak fémkorlátokat. A gyanúsítottak kihallgatásuk során részletes, beismerő vallomást tettek. Az ellopott fémtárgyak egy része a színesfém átvevő telephelyekről előkerült. A tolvajokat március 20-án előzetes letartóztatásba helyezte a Győri Járásbíróság.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.17.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A nehéz piaci környezet ellenére is stabil évet zárt, növekvő termeléssel és árbevétellel 2025- ben az Audi Hungaria.
Megszűnt...






