Követés:

GYŐRI HÍREK legfrissebbek

Győri triatlonosok remekeltek a máltai Junior Európa Kupán

A KisTri Team SE két fiatal triatlonosa, Szász […]

Több tízezer virág díszíti ősszel a várost

Győr Magyarország egyik legvirágosabb városa, a Győr-Szol […]

Vitályos volt a vendég

Folytatódott a Polgári Esték rendezvénysorozat, […]

Ez a polgármester egyéves számvetése

„Köszönöm a győri polgárok […]

Előttük állhat a jogi pálya

Ismét kurzust indított a Széchenyi István Egyetem […]

Oxygen Media Híradó 2025.10.01.

Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Teljesen […]

Fűtés előtt ellenőrzés

Még most sem késő próbafűtést végezni, hogy […]

Nem segített, elhajtott, keresik

A győri rendőrök a lakosság segítségét […]

Vitális ismét a válogatott keretben

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott […]

Le kellett zárni a pannonhalmi kilátót

Korhadnak a fa tartószerkezetek a pannonhalmi Boldog Mór […]

Követés:
Frissítés
Közösség

GYŐRI HÍREK közösség

Szeretettel várjuk közösségünkbe mindazokat, akik szeretnének értesülni a legfrissebb hírekről.

10.1 C
Győr
Továbbiak

    Tavaszi Sportnap

    Ilyen még nem volt: Tavaszi Sportnap négy helyszínen Győrben!

    Május 17-ét már most jelöld be a naptáradban, a Győr Projekt Kft. ugyanis négy helyszínen, sportos programkavalkáddal, igazi élménynappal várja az érdeklődőket. Érdemes kipróbálni a népszerű sportágakat, hiszen értékes ajándékokkal is készülünk! Mozogj, töltődj fel, éld át a sportágak nyújtotta élményt Győrben, olyan egyesületek összefogásának hála, mint a GYAC, a Rába ETO, a Győri ETO Hockey Club, a GYÚSE, a GYVSE, a Fanatic Mozgás Stúdió, az Emberség DSE, és a Man at Work 0-0-2 Pickleball SE.

    Ezen a sportos szombaton, délelőtt 8 és 10 óra között a Győri Vízisport Egyesület Kajak-Kenu Csónakházában a létesítmény bemutatása mellett a vízi sporteszközökkel, a túrakenuval, a túrakajakkal, a vadvízi kajakkal, sőt a sárkányhajózással is megismerkedhetnek a Moson-Duna partjára látogatók. Ugyancsak ebben az időben az Aqua Sportközpontban az úszás, a szinkronúszás, a vízilabda, a vízi aerobik és a vízi játékok csábítják csobbanásra a sportkedvelőket. Május 17-én a Kálóczy téri Sportközpont Evezős Csónakházában 8-10-ig, átfogó ismereteket kaphatnak az érdeklődők a vízi közlekedés szabályairól, de természetesen fókuszba kerül az ergométer is.

    A rendezvény központi helyszíne az Olimpiai Sportpark lesz, egészen 12 óráig. A torna-, a multi- és a judocsarnok, az atlétika-, a tenisz- és a sportpálya is megannyi izgalmas lehetőséget kínál, miközben az aulában a reflexfalnál tesztelhetik tudásukat kicsik és nagyok. Torna, judo, birkózás, vívás, ökölvívás, súlyemelés, atlétika, teqball, kispályás foci, darts, tenisz és asztalitenisz, pickleball, lézerharc, buborékfoci, hoki kapuralövés, floor curling, VR szemüveg, jumping. Kell ennél több? Igen! A Győr Projekt Kft. mindenkire gondolt, így a sérültséggel élők hétvégéjét is szeretnénk felejthetetlenné tenni: a dartsot és az asztaliteniszt is kipróbálhatják a látássérültek, de érzékenyítő játékokkal is készülünk, valamint az Olimpiai Sportparkba ellátogat az Emberség DSE. Partnerünk, a Decathlon pedig ügyességi játékaival érkezik létesítményünkbe. 

    A sportágakat kipróbálók között értékes ajándékokat sorsolunk ki, így érdemes lesz átélni a mozgás nyújtotta önfeledt élményt, május 17-én Győrben, az ingyenes Tavaszi Sportnapon!

    Helyszín: Olimpiai Sportpark

    Kategóriák
    Címke

    dátum

    2025. máj 17.
    Lejárt

    Időpont

    08:00 - 12:00
    Előző sztori

    BSW és a GANG

    Következő sztori

    Evita

    X