Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Tegnap, ünnepélyes keretek között avatták fel a győri Mobilis Interaktív Kiállítóközpontot, ma pedig már meg is nyitja kapuit a nagyközönség előtt. A létesítmény elsősorban járműipari fejlesztéseket bemutató tudományos játszótér. Borkai Zsolt polgármester az avatón arról beszélt: évek óta együttműködik az önkormányzat az egyetemmel és a gazdaság szereplőivel, hogy még sikeresebbé tegye a várost. Ennek egyik eleme ez a központ, amely egyszerre alkalmas a fiatalok érdeklődésének felkeltésére a tudomány iránt,és arra, hogy a jelenleginél is több turistát vonzzon a városba. A mai programokról Babos Anikó a Mobilis Közhasznú Nonprofit Kft., partnerkapcsolati referense beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






