Újságírókat díjaztak a hagyományos sajtónapi ünnepségen. A győri médiumok munkatársai három kategóriában vehettek át elismeréseket, a Médiaklub oklevelét pedig a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője kapta meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A zöldfelületek jelenthetik a legjobb védelmet a hőhullámok ellen
A tartós hőhullámok miatt egyre nagyobb szerepe van a városi zöldfelületeknek a hőmérséklet csökkentésében. A Magyar Díszkertészek Szakmaközi Szervezete szerint a tudatosan kialakított növényzet...






