Több mint 30 tonna tartós élelmiszer és tisztálkodószer gyűlt össze a Magyar Vöröskereszt és az egyik áruházlánc karácsonyi kampányában. A vásárlók és több vállalat összefogásával hatezer csomagot állítottak össze, az adományokat még Szenteste előtt kézbesítik a nélkülözőknek. A Vöröskereszt területi irodáiban az ünnepi időszakban is fogadják a felajánlásokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






