Átadták a forgalomnak az M4-es autóút legújabb, Törökszentmiklós és Kisújszállás közötti szakaszát. A most elkészült részen három különszintű csomópont épült, valamint 14 műtárgy, köztük egy új híd a Nagykunsági-főcsatorna felett. Az új, több mint 34 kilométeres szakasznak köszönhetően a térségből mostantól végig gyorsforgalmi úton lehet közlekedni a fővárosig.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






