Ünnepi orgonahangversennyel várja a közönséget Teleki Miklós orgonaművész december 26-án két időpontban a Pannonhalmi Főapátságban. Az orgonahangverseny pénteken 13.30-tól , majd 15.30-tól lesz hallható a Szent Márton-bazilikában.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






