Csaknem 200 gyermek kapott angyalbatyu ajándékcsomagot az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye Szent Erzsébet Karitász Központ jóvoltából. Az ünnepséget a Budapest-Városmajori Jézus Szíve plébániatemplomban tartották. Az eseményen Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek az emberi közösség adta szeretet fontosságát hangsúlyozta.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






