Már elérte a 180 millió forintot a közmédia Jónak lenni jó! kampányában felajánlott összeg. A közmédia idén a Kegyes Alapítványnak gyűjt, amely a háború sújtotta Kárpátalján élő beteg, árva és otthonukat vesztett gyermekeket segíti. Az idei jótékonysági akció ma egész napos műsorral zárul.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






