Egyre több elektronikai hulladék keletkezik Magyarországon. A régi mobiltelefonok, számítógépek és kábelek jelentős mennyiségű újrahasznosítható fémet tartalmaznak. A MÉH Zrt. szerint az elektronikai hulladék megfelelő gyűjtése lehetővé teszi, hogy ezek az értékes alapanyagok újra visszakerüljenek az ipari termelésbe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






