Október óta a háromgyerekes édesanyák nem fizetnek személyi jövedelemadót; a kedvezményt 163 ezer anyuka már idén érvényesítette. Nekik januárban nem kell újabb nyilatkozatot tenni, a munkáltató, kifizető automatikusan figyelembe veszi az idei dokumentumot – hívta fel a figyelmet a NAV. Hozzátették: aki idén év közben nem kérte, jövőre a 2025-ös szja-bevallásban egy összegben visszaigényelheti.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






