Az Erdélyből elvándorolt magyarok hazaköltözését ösztönző programot indít a Romániai Magyar Demokrata Szövetség. Az elmúlt 35 évben csaknem 700 ezerrel csökkent a magyarok száma Romániában, ezért fontosnak tartják, hogy segítsék a hazatérést. Hozzátette: Az RMDSZ célja, hogy olyan körülményeket teremtsen, amelyek vonzóvá teszik Erdélyt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






