Idén is elindítja Balatoni Elsősegélynyújtó Szolgálatát a Magyar Vöröskereszt. A szervezet önkéntesei július 1-je és augusztus 20-a között vigyáznak a fürdőzőkre a tó déli partján. A hét település tíz strandján szolgálatot teljesítő fiatalok a kisebb sérülések ellátása mellett a súlyosabb esetekben is gyors és szakszerű segítséget nyújtanak a mentők kiérkezésig.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 nap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.09.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Szurkolók és a város vezetői köszöntötték a Széchenyi téren a magyar bajnoki címet és a Magyar Kupát is...






